KVKK Aydınlatma Metni

1. Veri Sorumlusu

Web sitemiz "www.towerscarcare.com" (bundan böyle "Site" olarak anılacaktır) işletmecisi olarak, kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin aydınlatma yükümlülüğümüzü yerine getirmek amacıyla bu Aydınlatma Metni'ni hazırladık.

2. Hangi Kişisel Veriler Toplanıyor?

İsim, soyisim, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresiniz, tarayıcı bilgisi, işletim sistemi bilgisi gibi kişisel verileriniz toplanmaktadır.

3. Kişisel Verilerin Toplanma Yolu ve Amacı

Kişisel verileriniz, sitemiz üzerinden doldurmuş olduğunuz formlar, iletişim talepleri ve Site'de gerçekleştirdiğiniz işlemler esnasında otomatik olarak toplanır. Toplanan kişisel verileriniz, hizmetlerimizin sunulması, site deneyiminizin iyileştirilmesi ve reklam/promosyon faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenir.

4. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaçlarla sınırlı olarak, iş ortaklarımıza, tedarikçilere, hukuk danışmanlarımıza, denetim firmalarına aktarılabilir. Ancak bu aktarım, kişisel verilerin korunması konusunda gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alınması şartıyla gerçekleştirilir.

5. Kişisel Veri Sahibinin Hakları

Veri sahibi olarak;


Bu haklarınıza yönelik taleplerinizi towersprofessionalcar@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

×
HEMEN ARA
MESAJ YAZ
Hemen Fiyat Alın

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.